Bendradarbiavimas su mokytojais dalykininkais

IT pamoka „Kalėdiniai atvirukai“ 
Gruodžio 13–14 dienomis 4a klasės mokiniai dirbo kompiuterių klasėje kartu su informacinių technologijų mokytoja Ramune Ručinskaite-Špokevičiene. Mokiniai dirbo grupelėse ir kūrė dar negirdėtos kalėdinės pasakos eskizą, o po to kompiuterinės piešimo programos pagalba perkėlė savo pasaką į kompiuterio lapą.
Piešiniai kompiuteriu yra labai spalvingi, galima tiksliomis formomis nupiešti norimą daiktą, dirbti labai atidžiai ir tiksliai.
Vis dėlto šiais informacijos ir interneto laikais kai kurie vis dar yra išsaugoję tą magišką švenčių paslaptį ir laukia šventų Kalėdų bei Kalėdų senelio.

Istorijos pamoka 
„Ką žinome apie pirmykščius žmones?“
Gruodžio 12 d. vyresnysis istorijos mokytojas Tomas Puodžiūnas vedė pamoką 4a klasės mokiniams apie žmonių gyvenimą akmens amžiuje. Mokiniai sužinojo, kada Lietuvoje apsigyveno pirmasis žmogus, kokius darbus akmens amžiuje dirbdavo moterys, vyrai ir vaikai, patys pasigamino įrankį – akmeninį kirvį, sužinojo, kokie dar buvo medžioklės įrankiai ir įkūrė ugnį, nes ji buvo atrasta pirmykščio žmogaus kaip nauja „technologija“.
Patirtinis mokymasis vaikams buvo naudingas, nes jie ne tik sužinojo, bet ir patys patyrė, kaip reikėjo išgyventi pirmykščiam žmogui.
Kvepiančio muiliuko gamyba
4a klasės mokiniai laukia Kalėdų. Adventinis laikotarpis yra skirtas ruoštis šventėms, padėti vieni kitiems, bendrauti ir būti kartu. Gruodžio 10 d. kartu su chemijos mokytoja metodininke Ilona Krasnauskiene ketvirtokai gaminosi rankų darbo muiliukus. Sužinojo, kad muiliukui pasigaminti reikia specialių priemonių ir įrangos. Bendradarbiaudami su mokytoja, atlikę praktines užduotis mokiniai sukūrė nuostabius darbus.
Šventes kuriame mes patys, o jų laukimą galime papuošti savo gražiais vakarais, ruošdami savo rankų dovanas artimiems žmonėms.