PopietėsAUKSINĖS MINUTĖS BERŽŲ PROGIMNAZIJOJE

PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJA METODININKĖ JOLANTA VAITKEVIČIENĖ PAKVIETĖ AUKSINIŲ MINUČIŲ KOMANDĄ Į MŪSŲ PROGIMNAZIJĄ. ŠI KOMANDA VYKDO LABAI KILNIĄ MISIJĄ – MOKO TEISINGAI ATLIKTI GAIVINIMĄ. KAI SUSTOJA ŠIRDIS, SMEGENYS NEGAUNA DEGUONIES IR IMA MIRTI PER 4 MIN. TODĖL PIRMOSIOS MINUTĖS PO ŠIRDIES SUSTOJIMO VADINAMOS AUKSINĖMIS. GREITOJI PAGALBA GALI UŽTRUKTI ILGIAU, O JAI ATVYKUS – BŪTI PER VĖLU.
SAUSIO 8 D. 7-8 KLASIŲ MOKINIAI RINKOSI Į AKTŲ SALĘ. MOKYMAMS VADOVAVO LSMU LIGONINĖS KAUNO KLINIKŲ INTENSYVIOSIOS TERAPIJOS SKYRIAUS JAUNESNIOJI GYDYTOJA REZIDENTĖ ANESTEZIOLOGĖ REANIMATOLOGĖ EMILIJA PADERVINSKYTĖ. JAI TALKINO 6 KURSO STUDENTĖ KOTRYNA VALIUKAITĖ, 5 KURSO STUDENTĖ KARINA LUKAŠEVIČ, 1 KURSO STUDENTAS ARNOLDAS LELEIKA.
ŠIE MOKYMAI – TAI PRAKTINIS GYDYTOJO PROFESIJOS SUVOKIMAS, TEORINIŲ ŽMOGAUS SAUGOS ŽINIŲ PRITAIKYMAS PRAKTIKOJE, PIRMAS BANDYMAS PRAKTIŠKAI GAIVINTI ŽMOGŲ, ATSAKYMAI Į IŠKILUSIUS KLAUSIMUS.

UGDYMO KARJERAI KOORDINATORĖ STANISLAVA ARLAUSKIENĖ


 
2016 M. GRUODŽIO 8 DIENĄ MANO KLASĖJE ĮVYKO 13 KLASĖS PAMOKA "MANDALŲ KŪRIMAS IR SAVĘS PAŽINIMAS". Į PAMOKĄ ATVYKO MOKYTOJAI IŠ ROŽYNO PROGIMNAZIJOS, "ĄŽUOLO" PROGIMNAZIJOS, "ŽEMYNOS" PROGIMNAZIJOS, "SAULĖTEKIO" PROGIMNAZIJOS, ŽEMKALNIO GIMNAZIJOS, L/D "DRAUGYSTĖ" AUKLĖTOJOS, MŪSŲ MOKYKLOS MOKYTOJAI. AKIMIRKOS.
2017 M. BALANDŽIO 19 D. PRAVEDŽIAU UŽSIĖMIMĄ MAMYTĖMS "MANDALŲ PIEŠIMAS IR SAVĘS PAŽINIMAS"
2017 M. VASARIO 22 DIENĄ BENDRUOMENĖS MOTERIMS VEDŽIAU UŽSIĖMIMĄ "SAVĘS PAŽINIMAS - ŠOKIŲ TERAPIJA".  TAI UŽSIĖMIMAS MOTERIŠKAI SIELAI. MANAU, KAD NUOTRAUKOS PERTEIKIA TĄ ATMOSFERĄ, KURI TEN BUVO.MOKYTOJAI IRGI MOKOSI

LAPKRIČIO 24 DIENĄ GRUPELĖ BERŽŲ PROGIMNAZIJOS MOKYTOJŲ BUVO NUVYKUSI Į UTENĄ PAS VIENĄ ŽINOMIAUSIŲ LIETUVOJE IR VISAME PASAULYJE GARSIĄ MENININKĘ, POETĘ, TAUTODAILININKĘ, KARPINIŲ, LINO RAIŽINIŲ IR MARGUČIŲ MEISTRĘ, GRAFIKĘ ODETĄ TUMĖNAITĘ-BRAŽĖNIENĘ. 
„O, JAU TIKRAI BUVO KUR AKIS PAGANYTI! ŠI MENININKĖ EDUKACINIUS UŽSIĖMIMUS VEDA SAVO NAMUOSE. NAMAI IŠPUOŠTI PAČIOS TAUTODAILININKĖS ODETOS RANKŲ DARBO UŽUOLAIDOMIS, KARPINIAIS, PAPUOŠTOMIS ŽVAKĖMIS, JOS IŠLEISTOMIS KNYGOMIS. JI PARODĖ SAVO KNYGAS „KARPINIAI KALĖDOMS“, „POPIERINĖS UŽUOLAIDĖLĖS", „MARGUČIŲ MARGINIMAS AUKŠTAITIJOJE“. ŠI MENININKĖ SAVO NAMUOSE TURI KAMBARĮ, KURIAME YRA LIETUVIŠKI SENOVINIAI DAIKTAI, TOKIE KAIP SKRYNIA, ĄSOČIAI, SODAS, KRYŽIAI, LOVA IR JOS BEI JOS MAMYTĖS RANKŲ DARBO SERVETĖLĖS, STALTIESĖS, LOVATIESĖS. 
KARPINIŲ MEISTRĖ MOKĖ MUS KARPYTI. JAU ŠĮ VAKARĄ GALVOJOM APIE KALĖDAS, KIRPOM EGLUTES IR ANGELUS. PASIRODO, REIKIA KANTRYBĖS, DĖMESIO, ĮGŪDŽIŲ – IR VISKAS PAVYKSTA PUIKIAI. BUVO MORKŲ PYRAGAS, ŽOLELIŲ ARBATA, IŠKARPYTOS EGLUTĖS ANT LANGŲ, PUOŠNŪS „STOVINTYS“ ANGELĖLIAI IR DAR DAUG VISKO... BUVO TOBULAS RELAKSUOJANČIOS KŪRYBOS.ADVENTO PRADŽIA

PIRMĄJĄ ADVENTO PRADŽIOS DIENĄ PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJA J. VAITKEVIČIENĖ VEDĖ UŽSIĖMIMĄ TĖVAMS, VAIKAMS IR MOKYTOJAMS „KALĖDINIO STIKLINIO ŽAISLO DEKORAVIMAS“. DAUG ŠURMULIO, JUOKO, GERŲ IR ŠILTŲ EMOCIJŲ, SPALVŲ IR KŪRYBIŠKUMO MŪSŲ MOKYKLOJE SUKŪRĖ ATĖJUSIOS ŠEIMOS. SKAMBĖJO KALĖDINĖS GIESMĖS, KVEPĖJO KAVA IR VYKO KŪRYBINIS PROCESAS. DŽIUGU MATYTI JO REZULTATUS.

KAI VALGO MEDŲ, TAI SAKO „DIEVO BITELĖS, DIEVO BITELĖS“, O KAI BITĖ ĮGELIA, TADA SAKO „VELNIO BITĖS, VELNIO BITĖS".


GRUODŽIO 20 D. POPIETĖ VĖL BUVO PILNA NUOŠIRDŽIŲ EMOCIJŲ. VĖL GARDUS LIETUVIŠKAS NAMINIS MEDUTIS, KVEPIANTI ČIOBRELIŲ ARBATA IR SU MEILE PAGAMINTI VAŠKINIAI KALĖDŲ EGLUTĖS ŽAISLIUKAI. JAU TIKRAI GREITAI ATEIS ŠV. KALĖDOS!!! ŠĮKART DĖKOJU ALMAI PUPŠTIENEI, KRISTINAI KLIMKEVIČIENEI, ALEI ALEKNAVIČIENEI, JURGAI JASINSKIENEI, VAIVAI KEMEKLIENEI IR MOKINIAMS.

VISIEMS LINKIU RAMYBĖS BEI SUSIKAUPIMO, BUVIMO DRAUGE PER ŠV. KŪČIAS IR LINKSMŲ ŠV. KALĖDŲ.PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJA METODININKĖ JOLANTA VAITKEVIČIENĖ