Dainavimo studija "Spalvotos natos"


Kovo 15 d. mokyklos dainavimo studija „Spalvotos natos" dainavo Rožyno boulinge. Šis nuostabus kolektyvas linksmomis dainomis sveikino Panevėžio klubą „Dviračiai" ir jų prezidentą Rimantą Narkūną su 15-uoju gimtadieniu. Dainavimo studijos vadovė J. Vaitkevičienė sveikindama klubą linkėjo jiems naujų idėjų, drąsos ir pergalių. Klubas „Dviračiai" padėjo organizuoti kasmet mokykloje vykstančias tradicines dviračių ir paspirtukų varžybas „Rieduliukas", nugalėtojams įteikė prizus. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti populiarindami važinėjimą dviračiais ir kartu su klubu prisidėti prie vaikų sveikatos gerinimo, saugesnės ir švaresnės aplinkos kūrimo. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos koncerte 

 dainavimo studija "Spalvotos natos" dainavo Marijaus

Mikutavičiaus dainą "Pasveikinkim vieni kitus" Pasodink gerumo medį,
Tai žydės jis gerumu,
Tai palinks šakas išmetęs,
Savo vaisių gausumu.

Pasodink gerumo sodą,
Ir augink jį širdyje,
Išsipildymą ir godą,
Ir tikrovę, ir svajas
/Bronius Kondrotas/

Gruodžio 20 d. Dainavimo studija "Spalvotos natos" dalino džiaugsmą, dainas ir gerumą Lietuvos aklųjų bibliotekoje, Panevėžio skyriuje per Adventinę popietę "Pasodink gerumo medį". Adventas - stebuklo laukimo ir susikaupimo metas. Ko mes laukiame? Kas yra svarbiausia? Daiktas, mašina ar tiesiog rankos paspaudimas, apsikabinimas, meilė sau ir kitam? Svarbu suprasti ir būti suprastam, svarbu atsiprašyti, apkabinti, prisiglausti ir padėti. Popietei pasibaigus neskubėjome išsiskirstyti - gėrėme skanią žolelių arbatėlę, dalinomės įspūdžiais, džiaugsmu, linkėjimais ir sveikinimais artėjančios gražiausios metų šventės proga.

Panevėžio Beržų progimnazijos dainininkai gruodžio 8 dieną koncertavo "Kalėdinėje mugėje" Cido arenoje. Mugės lankytojus džiugino savo dainomis dainavimo studija "Spalvotos natos""Mes esame labai palaiminti tiek daug būdų; daug dalykų, mes priimame kaip savaime, bet mes turime sustoti ir būti dėkingi kiekvieną dieną. " /Catherine Pulsifer/ Jūs buvote verti visko: dėmesio, šypsenų, plojimo, padėkų, nes Jūs esate nuostabiausi. Su Meile ir Dėkingumu vaikams, mamytėms ir tėveliams 

„Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.“ /Paulo Coelho/ 
Dainavimo studijos "Spalvotos natos" vaikai dalyvavo Panevėžio 515-ojo gimtadienio koncerte rugsėjo 7 d. Esu laiminga, kad jie dainavo vaikų ir jaunimo koncerte "Gyvenu Panevėžy", jie šypsojosi, mėgavosi, džiaugėsi ir jaudinosi, bet tai ką mačiau buvo nuostabu!!! Dėkoju visiems, kas apie mus galvojo, kas mintimis buvo su mumis, kas palaikė, ypač vaikams, jų mamytėms ir tėveliams,mokytojai Kristinai.
Smagiai ir su nuotaika pasitikome penktadienį, birželio 8 d. Dainavimo studijos "Spalvotos natos" vaikai scenoje panevėžiečiams ir miesto svečiams padainavo daug linksmų dainelių. Nuotaiką dar labiau pakėlė saulutės spinduliai, žmonių plojimai ir palaikymo komanda, mokytoja Kristina, pavaduotoja Milda, vaikučių mamytės ir tėveliai. Šypsenomis ir plojimais vaikai dėkojo šventės Susitikime penktadienį sumanytojams ir rengėjams Panevėžio Bendruomenių rūmams. Vaikai, kad jūs žinotumėt, kaip buvo smagu! Bet kaip atrodo smagumas – nuotraukoje neparodysi, žodžiais neapsakysi, kai pats dainuoji ir šoki – tai jau tikrai! – dainavimo studijos Spalvotos natos vadovė, pradinių klasių mokytoja Jolanta Vaitkevičienė.


Saulėtą gegužės 19-osios šeštadienį dainavimo studijos „Spalvotos natos“ solistė, 2b klasės mokinė, Viltė Grybauskaitė kartu su "Grandinėlės" šokėjais dalyvavo festivalyje festivāls "Apskauj mani, māmuliņa!" Dagdoje /Latvija/. Nuostabi solistė ten atliko dvi dainas „Katinėlis su pele“ ir „Sutemų ežiai“.  „Muzika ir daina – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas“. Norėtųsi tikėtis, kad Viltė išsivežė gerą nuotaiką bei norą sugrįžti į festivalį kitais metais. Sveikiname už drąsą, nuotaiką bei dainas. 
Balandžio 19 dieną progimnazijoje sulaukėme ypatingos viešnios – rašytojos Evelinos Daciūtės, gražiausios 2016 metų knygos vaikams ir jaunimui bei geriausios 2017 metų knygos vaikams „Laimė yra lapė“ autorės.
Į mokytojų Jolantos Vaitkevičienės ir Jurgos Jasinskienės oranžine laimės spalva pieštais piešiniais išpuoštą aktų salę sugužėjo minia įvairaus amžiaus smalsuolių – nuo darželinukų iki septintokų. Netrukus net pusantro mėnesio planuotas susitikimas prasidėjo nuotaikinga dainavimo būrelio „Spalvotos natos“ narių, kuriems vadovauja mokytoja Jolanta Vaitkevičienė, daina.


ŠI NUOSTABI ISTORIJA PRA
SIDĖJO DAR 1998 M. TAIS METAIS BUVO ĮKURTA DAINAVIMO STUDIJA "SPALVOTOS NATOS" MES REPETAVOME, DAINAVOME, KONCERTAVOME, ŠOKOME, VAŽIAVOME, DALYVAVOME IR ORGANIZAVOME SAVO FESTIVALIUS. MUMS ŠIAIS METAIS SUKAKS 20 METŲ.

 
IŠ GRUPĖS ISTORIJOS, KURI PRASIDĖJO PRIEŠ 19 METŲ. 2002 METAIS BUVO IŠLEISTAS DAINAVIMO STUDIJA SPALVOTOS NATOS ALBUMAS. JAME YRA NET 10 ĮDAINUOTŲ DAINELIŲ. 
IŠ GRUPĖS ISTORIJOS. 2001 M.BALANDŽIO 12 D. BUVO IŠLEISTA GRUPĖS "SPALVOTOS NATOS" KASETĖ
"METŲ RATAS"


DAINAVIMO STUDIJA "SPALVOTOS NATOS" CIDO ARENOS SCENOJE KALĖDŲ MUGĖS KONCERTE GRUODŽIO 9 D.


 


PENKTASIS POP CHORŲ FESTIVALIS ,,SPALVOTOS NATOS" 2004 M. MUMS JAU 19 METŲ. SVEIKINU IR DŽIAUGIUOSI https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png


DAINAVIMO STUDIJOS "SPALVOTOS NATOS" DAINININKAI 514-OJO PANEVĖŽIO MIESTO GIMTADIENIO KONCERTE "MES - MIESTO ATEITIS"2016/2017 M.M.

PAMINĖJOME KONSTANTINO JASIUKAIČIO 135 METINES KARTU SU SAULE, VASARA, GIMINĖMIS, DRAUGAIS, MUZIEJININKAIS IR ŽURNALISTAIS. LABAI DĖKOJU PANEVĖŽIO RAJONO MERO PAVADUOTOJUI ANTANUI POCIUI UŽ BUVIMĄ KARTU. ŽAVIOS, ŠILTOS AKIMIRKOS https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f61/1/16/270c.png. AČIŪ DAINAVIMO STUDIJAI „,SPALVOTOS NATOS”, NUOSTABIAI KANKLININKEI LORETAI VENSLAVIČIENEI https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f1a/1/16/1f33b.png🌻.

Prisiminta viena iškiliausių Panevėžio asmenybių
GEGUŽĖS 20 D. DALYVAVOME GATVĖS MUZIKOS DIENOJE KARTU SU PANEVĖŽIO GYVŪNŲ GLOBOS DRAUGIJA. MĖGAVOMĖS MUZIKA IR RINKOME LĖŠAS GYVŪNĖLIAMS.


KOL VIENI DAINAVO IR GROJO, KITI GATVĖS MUZIKOS DIENĄ STENGĖSI IŠNAUDOTI PRASMINGIEMS DARBAMS. DAINUOJANT VAIKŲ STUDIJOS „SPALVOTOS NATOS“ MAŽIESIEMS ATLIKĖJAMS, STUDIJOS VADOVĖ JOLANTA VAITKEVIČIENĖ STENGĖSI SURINKTI KUO DAUGIAU LĖŠŲ, KURIAS PAAUKOJO PANEVĖŽIO GYVŪNŲ GLOBOS DRAUGIJAI. „DAUGUMA MŪSŲ TURIME MYLIMŲ AUGINTINIŲ IR JAUČIAMĖS BLOGAI GIRDĖDAMI APIE TUOS, KURIE DAR NERADO NUOLATINIŲ NAMŲ IR GLAUDŽIASI GYVŪNŲ DRAUGIJOJE. TAD NORS IR NEGALIME PASIIMTI VISŲ GYVŪNŲ, TIKIMĖS, KAD UŽ SUAUKOTUS PINIGUS JIE GAUS GARDESNĮ KĄSNELĮ. O IR VAIKAMS KONCERTUOTI KUR KAS MALONIAU, KAI ŽINO, KAD TOKIU BŪDŲ PRISIDĖS PRIE GYVŪNŲ GEROVĖS“, – ĮSITIKINUSI STUDIJOS VADOVĖ.

GEGUŽĖS 11 DIENĄ MOKYKLOJE VYKO TRADICINIS PAVASARINIS MOKINIŲ MENINIŲ KOLEKTYVŲ PASIRODYMAS. ŠĮ KARTĄ JIS BUVO SKIRTAS MOTINOS IR ŠEIMOS DIENAI. SAVO PROGRAMĄ PARODĖ DAINAVIMO STUDIJA „SPALVOTOS NATOS“
 

DAINAVIMO STUDIJA "SPALVOTOS NATOS" RENGINYJE "PER KNYGĄ - Į GAMTĄ" SMĖLYNĖS BIBLIOTEKOJE. 2017 M. BALANDŽIO 27 D.

DAINAVIMO STUDIJA "SPALVOTOS NATOS" ATIDARĖ RESPUBLIKINĘ MOKSLINĘ - PRAKTINĘ KONFERENCIJĄ "GAMTAMOKSLINIS UGDYMAS XXI A. MOKYKLOJE". 2017 M. KOVO 17 D.

DALYVAVOME VĖLIAVOS PAKĖLIMO CEREMONIJOJE PRIE SAVIVALDYBĖS LAISVĖS GYNĖJŲ DIENOS MINĖJIME:


DAINAVIMO STUDIJA "SPALVOTOS NATOS" ADVENTINĖJE POPIETĖJE MOKYTOJAMS.

GRUODŽIO 16D. PRIE BENDRUOMENIŲ RŪMŲ BUVO ATIDARYTAS KALĖDŲ MIESTELIS. ATIDARYMO ŠVENTĖJE DAINAVOME IR MES.


 SOLISTAI VILTĖ IR JOKŪBAS RENGINYJE CIDO ARENOJE:Solistė ANDRĖJA


Mūsų koncertas online:
2016 M. RUGSĖJO 10 D. PANEVĖŽIO MIESTAS ŠVENTĖ GIMTADIENIS. MES DALYVAVOME EISENOJE.

AČIŪ, VISIEMS, KURIE ĖJO KARTU IR MUS PALAIKĖ.

AKIMIRKOS:
Panevėžio 513-ojo gimtadienio koncerte "Augu Panevėžy" akimirkos:
2015/2016 m.m.


"Susitikime penktadienį" renginyje gegužės 27 d.

Smėlynės bibliotekoje.

Koncerte mamytėms:
Kovo 11-osios minėjime.

Dainavimo studija "Spalvotos natos" 2015 m. gruodžio 17 d. pristatė Adventinio rytmečio programoje l/d "Draugystė" ir "Voveraitė" auklėtiniams. 


Dainavimo studija "Spalvotos natos" 2015 m. gruodžio 12 d. dalyvavo mieste organizuotame koncerte "Kalėdų giesmės". Pasirodymas pavyko. Grįžome su gera nuotaika. Šaunuoliai!
Akimirkos:

Atėjo kalendorinė žiema ir dainavimo studijos dainininkai pasipuošė baltomis kepuraitėmis.

Vienas naujas ir dar nebandytas būdas dainuoti į mikrofoną.


Dainavimo studijos "Spalvotos natos"
- 2015 m. rugsėjis
Dainavimo studiją "Spalvotos natos"  2015-2016 m.m. lanko 3a ir 4a klasės mokiniai: Emilija, Samanta, Viltė, Mėja, Amandas, Gabija, Eitvydė, Viltė, Akvilė, Nojus, Andrėja, Vakarė, Gabrielė, Agnė, Vaiva, Austėja ir Ema.
Pirmame užsiėmime mes susipažinome, piešėme tai kas asocijuojasi su žodžiu "muzika", aptarėme kiekvieno lūkesčius, bei numatėme tikslus.
Pirmo užsiėmimi akimirkos: