Mūsų darbai


Velykiniai atvirukai
Burbulai iš siūlų.


Paroda „Paukščių oazė“
Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skaitykloje atidaryta 4a klasės mokinių kūrybinių darbų paroda „Paukščių oazė“. Tai visas botanikos sodas, kuriame savo vietą atrado daugelis paukščių. Paukščių oazėje jie jaučiasi laisvi, savi, reikalingi, saugūs, rūpestingi, smagūs, laukiami, užsiėmę ir linksmi. Būtinai užeikite pasigrožėti šiais nepaprastai gražiais paukščiais. Paroda veiks nuo gruodžio 10 d. iki sausio 18 d. 


SPALVOTI LINIJINIAI ORNAMENTAIRUDENS SPALVOS MŪSŲ KŪRYBOJE
PASAULINEI GYVŪNŲ DIENAI

RUDENINIAI PELĖDUKAI

 Didžiausi ir gražiausi du laivai plaukiojantys Lietuvoje yra Beržų progimnazijos 4 a klasės mokinių. 2018-2019 m.m. kryptis – penkta klasė. Per metus manome, kad aplankysime lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, matematikos, anglų kalbos, muzikos, dailės ir technologijų beu kūno kultūros saleles. Mus lydės Gerumo palinkėjimai „Jei šypsosies, būsi laimingas“, Stebuklingi žodžiai „ačiū“ ir „atsiprašau“, „Daryk gera ir bus atsilyginta tuo pačiu“, „Džiaukis kiekviena diena“, „Pasitikėk savimi“, „Negailėk gerų žodžių“, „Padėk, kai kitam sunku“, „Mylėk mamą ir tėtį“ ir „Daryk tik gerus darbus“. Gero vėjo ir įdomios kelionės!!!
Jau ir mūsų Velykinės nuotaikos! Daug šiltų spalvų, įvairių formų ir kūrybiškumo.VAIKAI NORI ŽINOTI, VISKĄ SUPRANTA IR JIEMS RŪPI. DALYVAUJAME XXIII INTERNATIONAL CONTEST MY WORLD. "AŠ TAU PASAKYSIU APIE SAVO TĖVYNĘ"KALĖDINIŲ NYKŠTUKŲ KOJYTĖS

KALĖDINIAI ATVIRUKAI

KALĖDINIAI ELNIUKAI
RAGANIUKĖS


BOBŲ VASAROS VORIUKAI


PIKTAS MOLIŪGAS
VASAROS AKINIAI