PasidžiaukimeBalandžio 18 d. 3–4 klasių komanda (Miglė Čiplytė, Samanta Sapkauskaitė, Paulius Pakenis ir Edgaras Vaičaitis), atlikusi namų darbą – sukūrusi eiliuotą mįslę apie chirurgą, dalyvavo Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkurse „Pasimatuok profesiją“, kuris vyko Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje. Konkurse dalyvavo 11 mokyklų komandos. Mūsų komanda pasirodė sėkmingai. Įveikė beveik visas užduotis ir buvo apdovanota organizatorių padėkos raštu, gausiais prizais.
Sveikiname!

Balandžio 16 d. Gamtos mokykloje vyko 3–4 klasių Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių projekto „Per knygą – į gamtą“ skaitymo skatinimo konkursas „Knygų mugė“. Šis skaitymo skatinimo konkursas Panevėžio mieste jau vyksta dvyliktą kartą. Urtė Pukėnaitė, Luknė Skumbinaitė, Girius Markutis ir Paulius Pakenis skaitė įvairias knygas, kuriose rado daug atsakymų į pateiktus klausimus konkurso protmūšyje. Komanda buvo apdovanota padėkos raštu.Balandžio 4 d. miesto raštingumo konkurse "Mažasis diktantas" dalyvavo Gvidas. 
Kovo 28 d. mokyklos aktų salėje buvo šilta ir smagu, nes net septynios 3–4 klasių komandos rungėsi dėl geriausiai profesijas žinančiųjų. Sveikiname šio konkurso nugalėtojus Samantą Račkauskaitę (mok. A. Aleknavičienė), Miglę Čiplytę (mok. K. Klimkevičienė), Edgarą Vaičaitį (mok. J. Vaitkvičienė) ir Paulių Pakenį (mok. D. Mikėnienė). Ši komanda atstovaus mūsų mokyklai balandžio 18 d. Kazimiero Paltaroko gimnazijoje organizuojamame konkurse „Pasimatuok profesiją“. Linkime sėkmės! 
Konkurse taip pat dalyvavo Dinara, Sintija, Milvydas, Donatas, Mindaugas ir Girius.
3–4 klasių matematikos olimpiada
Kovo 12 dieną progimnazijoje vyko 3–4 klasių mokinių matematikos olimpiados mokyklos turas. Jame dalyvavo 16 mokinių, kurie galėjo pasitikrinti savo matematines žinias. Mūsų klasei atstovavo Emilis Leonas, Einartas, Girius ir Gvidas. Džiaugiamės.


Tarptautinis matematikos konkursas „Pangea 2019“
Konkursas „Pangea“ buvo pradėtas organizuoti nuo 2004 metų Vokietijoje. Pirmą kartą Lietuvoje jis įvyko 2014 m. Šio konkurso filosofija – visus dalyvius paskatinti domėtis matematika. Mūsų mokykla į šį konkursą įsitraukė šiais metais. 4a klasės 4 mokiniai, paskatinti mokytojos J. Vaitkevičienės, išbandė savo jėgas I ture. Einartas Survila pateko į II etapą. Jis su savo mokytoja kovo 9 d. vyko į Ukmergės Antano Smetonos gimnaziją ir kartu su kitais Lietuvoje matematikai gabiais vaikais sprendė uždavinius. Einartas iš 45 taškų surinko 26. Mokinys pasitikrino savo matematines žinias, pamatė savo stipriąsias puses, jį šis konkursas motyvavo domėtis matematika ir toliau. Einartui linkime sėkmės sunkiuose, bet įveikiamuose matematikos labirintuose!

Kovo 7 dieną progimnazijoje vyko 4-ųjų klasių mokinių Mažojo diktanto konkursas. Jame dalyvavo 10 mokinių, kurie galėjo pasitikrinti savo raštingumo įgūdžius. Geriausiai diktantą parašė 4a klasės mokinys Gvidas Kemeklis (mokytoja J. Vaitkevičienė) ir Ignestė Eisėnaitė (mokytoja D. Mikėnienė). Jie balandžio 7 dieną atstovaus progimnazijai miesto konkurse Beržų progimnazijoje. Sveikiname Gvidą ir Ignestę bei linkime sėkmės Nacionalinio mokinių raštingumo konkurso „Mažasis diktantas 2019“ miesto etape! Šaunuolis! Sveikiname!

Kovo 1 d. Mindaugas su mokytoja ėjo į filmą "Sniego lenktynės. Mindaugas per I pusmetį perskaitė net 14 knygų skirtų ketvirtokams. Šaunuolis! Sveikiname!


Vasario 28 d. Benas dalyvavo miesto gamtos olimpiadoje "Pelėdžiukas 2019". Sveikiname!
Vasario 27 d. mokykloje vyko Šaškių turnyras. Koks džiaugsmas, jau antri metai iš eilės mokyklą mieste atstovaus Kasparas. Be Kasparo turnyre rungėse mūsų Dinara ir Einartas. Kasparas įveikė net 10 savo varžovų ir 12. Sveikiname!Emilis Leonas, Girius, Einartas ir Benas dalyvavo Tarptautinėje matematikos olimpiadoje I ture. Geriausią rezultatą parodė ir į finalinį turą pateko Einartas. Iš galimų surinkti 60 taškų, jis surinko net 53 taškus. Kovo 9 d. kartu su mokytoja Einartas vyks 5 Ukmergę. Šaunuolis!
1-4 klasių Gamtos olimpiada

Vasario 12 d. mokykloje vyko 1-4 klasių Gamtos olimpiada. Joje dalyvavo net 12 gamtos mylėtojų ir tyrinėtojų. Olimpiados dalyviai bandė savo jėgas atsakydami į klausimus „Kurie gyvūnai gyvena šeimomis?“, „Kokie augalai auga laukuose ir darželiuose?“, bandė įminti mįsles apie negyvąją ir gyvąją gamtą, ieškojo panašumų ir skirtumų lygindami gyvūnus ir atpažino bei parašė „Ką beriame į lesyklėles paukšteliams žiemą?“. Visi dalyviai net visą valandą gamtinėjo ir puikiai atsakė į klausimus. I vietą užėmė 4a klasės mokinys Benas Balčiūnas (pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Jolanta Vaitkevičienė) II vieta atiteko 2a klasės mokinei Gretai Staškūnaitei (pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Vaida Ūsienė. Šie mokiniai atstovaus savo mokyklą Gamtos mokyklos organizuojamoje miesto pradinių klasių mokinių mažojoje gamtos olimpiadoje „Pelėdžiukas 2019“. „Gamta juokauti nemėgsta, ji visada teisinga, visada rimta, visada griežta; ji visuomet teisi. Klysta ir apsirinka tik žmonės. – J. V. Gėtė“.Airijos lituanistinės mokyklėlės "Gintarėlis" bendruomenės padėka mokytojai Jolantai.


Džestina ir Gvidas gruodžio 8 d. dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje-konkurse „Merry Christmas Baltic Amber 2018", kuris vyko Rygoje (Latvija). „Aušrinės“ šokėjai buvo įvertinti: už šokius „Tili tili dūda" ir "Ežiukai“ paskirta III vieta. 

Kolorado lituanistinė mokykla:
Dėkojame Panevėžio miesto Beržų progimnazijos pradiniu klasių mokytojai-metodininkei Jolantai Vaitkevičienei už paramą Kolorado lituanistinei mokyklai, atsiuntus “Pupos” pratybų sąsiuvinius 1-4 klasių mokinukams 🌸


Aktyviai dalyvavome Olimpinėje savaitėje! 
 
Aš juos atradau visai atsitiktinai. Užėjau į vieną Panevėžio rajono miestelio biblioteką ir nustebau ten pamačiusi tiek daug į mane žiūrinčių, blizgančių, linksmų, grėsmingų, džiugių, liūdnų, nuostabių ir spalvotų akių. Jie nieko man nesakė, o aš į juos žiūrėjau su žavesiu ir susidomėjimu. Jų, tų, kurie į mane žiūrėjo buvo per 70. Tai gamtininko, gamtos fotografo Juozo Padolskio ir jo žmonos Onos Mickevičiūtės užfiksuoti gyvūnai. Fotografija juos lydėjo visą gyvenimą. Aš juos čiupau ir atsivežiau į savo mokyklą. Kviečiu ateiti į mūsų mokyklos biblioteka pasižiūrėti tų žvėrelių! Paroda veiks iki lapkričio 16 d.


J.Miltinio dramos teatre buvo pagerbti mokytojai. Nesijaučiu išskirtinė, bet esu dėkinga merui Ryčiui Mykolui Račkauskui, už tai, kad jis mano darbus pastebėjo. Apdovanojimą gavau iš laikinai einančio mero pareigas Petro Luomano. Su Meile ir dėkingumu !


"Mes esame labai palaiminti tiek daug būdų; daug dalykų, mes priimame kaip savaime, bet mes turime sustoti ir būti dėkingi kiekvieną dieną" /Catherine Pulsifer/ 
Mokytojos asmeninis pasiekimas ir ji labai tuo džiaugiasi ir dalinasi .Rugsėjo 19 d. mokykloje vyko tradicinės dviračių varžybos "Rieduliukas". Sveikiname Džestiną, kurį ketvirtokių tarpe užėmė I vietą, pelnė medalį ir diplomą.
Buvo pasveikinta ir varžybų sumanytoja bei organizatorė mokytoja Jolanta.


Padėkos vakare su savo bendraminčiais ir draugais! Buvo smagu! Esu dėkinga visiems savo vaikučiams jų tėveliams ir mokytojai Kristinai.
Džiaugiamės Džestinos ir Gvido pasirodymu Aukštaitijos regiono dainų ir šokių šventėje.
Džestina ir Gvidas buvo išvykę į tarptautinį liaudies šokių festivalį - konkursą „ADRIATIC ZADAR OPEN,  2018“, kuriame laimėjo III vietą. Sveikiname!!!
3a klasės mokinys GIRIUS MARKUTIS dalyvavo XXIII Internacional Contest My World piešinių konkurse „I will tell you about my homeland“ (Lenkija) „Aš tau pasakysiu apie savo tėvynę" pelnė Diplomą. Mokinį dalyvauti konkurse paskatino mokytoja J. Vaitkevičienė.