Pasidžiaukime


Airijos lituanistinės mokyklėlės "Gintarėlis" bendruomenės padėka mokytojai Jolantai.


Džestina ir Gvidas gruodžio 8 d. dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje-konkurse „Merry Christmas Baltic Amber 2018", kuris vyko Rygoje (Latvija). „Aušrinės“ šokėjai buvo įvertinti: už šokius „Tili tili dūda" ir "Ežiukai“ paskirta III vieta. 

Kolorado lituanistinė mokykla:
Dėkojame Panevėžio miesto Beržų progimnazijos pradiniu klasių mokytojai-metodininkei Jolantai Vaitkevičienei už paramą Kolorado lituanistinei mokyklai, atsiuntus “Pupos” pratybų sąsiuvinius 1-4 klasių mokinukams 🌸


Aktyviai dalyvavome Olimpinėje savaitėje! 
 
Aš juos atradau visai atsitiktinai. Užėjau į vieną Panevėžio rajono miestelio biblioteką ir nustebau ten pamačiusi tiek daug į mane žiūrinčių, blizgančių, linksmų, grėsmingų, džiugių, liūdnų, nuostabių ir spalvotų akių. Jie nieko man nesakė, o aš į juos žiūrėjau su žavesiu ir susidomėjimu. Jų, tų, kurie į mane žiūrėjo buvo per 70. Tai gamtininko, gamtos fotografo Juozo Padolskio ir jo žmonos Onos Mickevičiūtės užfiksuoti gyvūnai. Fotografija juos lydėjo visą gyvenimą. Aš juos čiupau ir atsivežiau į savo mokyklą. Kviečiu ateiti į mūsų mokyklos biblioteka pasižiūrėti tų žvėrelių! Paroda veiks iki lapkričio 16 d.


J.Miltinio dramos teatre buvo pagerbti mokytojai. Nesijaučiu išskirtinė, bet esu dėkinga merui Ryčiui Mykolui Račkauskui, už tai, kad jis mano darbus pastebėjo. Apdovanojimą gavau iš laikinai einančio mero pareigas Petro Luomano. Su Meile ir dėkingumu !


"Mes esame labai palaiminti tiek daug būdų; daug dalykų, mes priimame kaip savaime, bet mes turime sustoti ir būti dėkingi kiekvieną dieną" /Catherine Pulsifer/ 
Mokytojos asmeninis pasiekimas ir ji labai tuo džiaugiasi ir dalinasi .Rugsėjo 19 d. mokykloje vyko tradicinės dviračių varžybos "Rieduliukas". Sveikiname Džestiną, kurį ketvirtokių tarpe užėmė I vietą, pelnė medalį ir diplomą.
Buvo pasveikinta ir varžybų sumanytoja bei organizatorė mokytoja Jolanta.


Padėkos vakare su savo bendraminčiais ir draugais! Buvo smagu! Esu dėkinga visiems savo vaikučiams jų tėveliams ir mokytojai Kristinai.
Džiaugiamės Džestinos ir Gvido pasirodymu Aukštaitijos regiono dainų ir šokių šventėje.
Džestina ir Gvidas buvo išvykę į tarptautinį liaudies šokių festivalį - konkursą „ADRIATIC ZADAR OPEN,  2018“, kuriame laimėjo III vietą. Sveikiname!!!
3a klasės mokinys GIRIUS MARKUTIS dalyvavo XXIII Internacional Contest My World piešinių konkurse „I will tell you about my homeland“ (Lenkija) „Aš tau pasakysiu apie savo tėvynę" pelnė Diplomą. Mokinį dalyvauti konkurse paskatino mokytoja J. Vaitkevičienė.